Do spotkania Hallera pozostało...

HALLERA XXV LECIE FB NOCLEGI Info Kontakt

18:00 START SP6 - APEL SZKOLNY + SPOTKANIA KLAS Z NAUCZYCIELAMI, SPACER PO SZKOLE, WSPOMNIENIA, pierwszy autobus MZK o 19:30, drugi o 19:40 zabiorą nas do Hotelu Lord, godzina 20:00 HOTEL LORD-IMPREZA + GRILL.  Prosimy wszystkich o jak najszybsze potwierdzenie i dokonanie płatności - 100 PLN. Dane do przelewu: Marcin Marczewski, 51109028510000000148567885 koniecznie z dopiskiem SP6 oraz która klasa lub blok. Jeszcze można wpłacać w wyjątkowych sytuacjach i będziemy dopisywać na listę. Piosenka za nasz zlot tutaj:) .

Ubiór dowolny, na miejscu Wyborowa 0.5l za 55 zł, alkohol można przynieść ze sobą. Jeśli ktoś ma jakieś światła dyskotekowe to prośba o kontakt. PROŚBA DO WSZYSTKICH! STUKNIJCIE JESZCZE DO KOGOŚ Z KIM MACIE KONTAKT! JAKOŚ DOPISZEMY ICH :) DO ZOBACZENIA o 18:00 w naszej starej szkole podstawowej, którą pamiętamy jak powstawała, jak rozrabialiśmy na placu jej budowy, jak przeganiał nas stróż wieczorami bo chcieliśmy się bawić na budowie :)

UWAGA!!! BEFORE PARTY w CZWARTEK o 20:00 w DARK PUBIE NA GÓRZE dla wszystkich, zarówno ekipa SP6 i STARE HALLERA oraz XXV LECIE MATURALNE!

LISTA UCZESTNIKÓW- SP6 - STAN KLAS Z PIERWSZEGO ROKU

Klasa Imię i nazwisko Potwierdzenie Płatność
  POTWIERDZENI NAUCZYCIELE: [tutaj lista potwierdzonych nauczycieli lada chwila]
  Paweł Przepióra POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
2A Aleksandra Fugas POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
2A Sabina Żarnowska POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
2A Bartek Bugno POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
2A Agnieszka Matjaszewska POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
2A Ewelina Kucia POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
2A Anna Brach POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
2A Łucja Tuchowska POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
2A Piotr Wojtanowski POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
2B Grzegorz Jantas POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
3C Grzegorz Tuszkanow POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
3C Dominik Szura POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
3C Łukasz Cieśla POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
4B Mariola Olbrych (Mężyk) POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
4C Urszula Serafin POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
4C Monika Powałka POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
4C Joanna Krzysztoń POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5A Maciej Radecki POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5A Katarzyna Żarnowska (Sajchta) POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5A Monika Langkafel. POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5B Tomasz Gorzkowicz POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5B Rafał Juszyński POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
 5B Małgorzata Łuczka POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5B Elżbieta Malinowska POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5B Tomasz Potok POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5B Grzegorz Przybyło POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5B Daniel Sikora POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5B Jacek Tuleja POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5B Tomasz Wiktorek POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
5C Monika Brach POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
5C Marzena Stępień POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
5C Monika Migdar (Deć) POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
5C Agnieszka Lewińska (Rodak) POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
5C Agnieszka Liana POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6A Dariusz Zieliński POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6A Rafał Wrona POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6A Marta Dudek POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6A Bogumiła Pieczonka POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6A Tomasz Gorzkowicz POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6A Beata Cieśla POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6A Daniel Miarecki POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6B Cyrkowicz Robert POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Jodłowska Justyna (Ossowska) POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Klimek Iwona POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Kozłowska Anna POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Marczewski Marcin POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Olszański Paweł POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Pieprzyk Grzegorz POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE  G
6B Przybycień Maciej POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
6B Serafin Maciej POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO
6B Serwa Izabela POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Sygnarska Joanna POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Szczypczyk Małgorzata POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Tokarski Tomasz POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Tuszkanow Mariusz POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6B Zych Magdalena POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
6C Marcin Basista POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6C Kazimierz Polak POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6C Edyta Serafin POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
7A Paweł Fugiel POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
7C Krzysztof Lewiński POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
7C Maciej Mika (z os. tow) POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONO x 2
8A Marcin Sikora POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
8A Damian Dziubina POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
8A Marek Migdar POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
8A Monika Marczewska (Szczepańska) POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
8A Ewa Liszka (Kurzawa) POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE
8A Magdalena Bartczak POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
8A Grażyna Ćwiklik POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
8A Mariusz Gryboś POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
8A Wojciech Mateja POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN

LISTA UCZESTNIKÓW- STARE HALLERA - WEDŁUG NUMERU BLOKU

Blok Imię i nazwisko Potwierdzenie Płatność
Nazwiska częściowo zasłonięte (RODO) - jeśli wyrażasz zgodę na publikację pełnego brzmienia dopisz stosowaną informację w potwierdzeniu obecności lub w inny sposób daj nam znać
4 Agnieszka Wrona POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
4 Kazimierz Piecuch POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
4 Agnieszka Tenerowicz POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
4 Małgorzata Tenerowicz POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6 Małgorzata Tokarz POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
6 Urszula Cieśla POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
8 Danuta Dudek POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
22 Teresa Miszko (Rąpała) POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
22 Anna Michałowska POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN
24 Marcin Tajak POTWIERDZONY(A) ZAPŁACONE 100 PLN

DO ZOBACZENIA!