Informacje organizacyjne

HALLERA XXV LECIE FB NOCLEGI Info Kontakt

Tutaj każdego miesiąca publikowany będzie e-wyciąg z konta bankowego z zamazanymi danymi osobowymi (RODO).  Prosimy o jak najszybsze wpłacanie oraz potwierdzenia. Zarezerwowaliśmy bazę noclegową (Hotel Lord) - jeśli potrzebujesz noclegu - skontaktuj się z nami. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapytaj na wydarzeniu na FB.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

UWAGA! WAŻNE! Na koniec każdego miesiąca w zakładce INFORMACJE publikować będziemy wyciąg z konta (oczywiście z zamazanymi danymi osobowymi) wraz z potwierdzeniami wpłat na poczet danej imprezy. Prosimy nie zapominać wpisywać do tematu przelewu słowa ZLOT + nazwiska osób za które płacicie, nazwa imprezy, osiedle, numer klasy, rocznik, itd - przelewy bez tych informacji mogą zostać zwrócone. W razie wątpliwości będziemy pytać na naszym wydarzeniu na FB.

Masz jakieś ciekawe i zabawne zdjęcia z lat naszej młodości i Gorlic lat 80-tych i 90-tych? Prześlij je do nas na adres e-mail podany w zakładce Kontakt. Jeszcze przed zlotem przygotujemy jeden wspólny film z najlepszymi ujęciami przedstawiającymi Gorlice w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych a następnie umieścimy go na serwisie Youtube. Serdeczna prośba, przeszukajcie swoje archiwa - czekamy na najlepsze fotki!

 

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE NA FB

DO ZOBACZENIA!