Apel do gorlickich absolwentów

DRODZY GORLICCY ABSOLWENCI ORAZ OSOBY URODZONE W LATACH 70-TYCH

 

HALLERA XXV LECIE FB NOCLEGI Info Kontakt

Nie trzeba nikomu z Was mówić jak szybko biegnie czas i ile to już lat minęło od naszych szkolnych i osiedlowych przygód. W czerwcu organizujemy PIERWSZY WIELKI ZLOT ABSOLWENTÓW w Gorlicach i dlatego w imieniu organizatorów... zwracamy się do Ciebie z wielką prośbą o przybycie do Gorlic w tych dniach oraz rezerwację 24-26 czerwca 2022 w swoim kalendarzu. Prosimy również o poinformowanie innych znajomych o tym zlocie - z kimkolwiek masz kontakt lub kogokolwiek spotkasz przed zlotem. Z góry dziękujemy i do zobaczenia! 24-26 cerwca GORLICE SĄ NASZE!

WESPRZYJ NASZE MIASTO - ZAMÓW W GORLICACH

GORLICE BUSINESS ONLINE Wesprzyj gorlicką przedsiębiorczość zamawiając usługi oraz produkty pochodzące z Gorlic. Na tej platformie znajdziesz listę usług i produktów, które możesz zamówić w naszym mieście mieszkając lub pracując w innym miejscu w kraju i za granicą. Dodawanie wpisów jest całkowicie bezpłatne i dostępne tylko dla osób urodzonych lub zarejestrowanych podatkowo w Gorlicach .

Masz jakieś ciekawe i zabawne zdjęcia z lat naszej młodości i Gorlic lat 80-tych i 90-tych? Prześlij je do nas na adres e-mail podany w zakładce Kontakt. Jeszcze przed zlotem przygotujemy jeden wspólny film z najlepszymi ujęciami przedstawiającymi Gorlice w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych a następnie umieścimy go na serwisie Youtube. Serdeczna prośba, przeszukajcie swoje archiwa - czekamy na najlepsze fotki!


ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE NA FB

DO ZOBACZENIA!